Хто ми

Наша адвокатська контора на сьогоднішній день об`єднує фахівців, що мають за плечима роки впевненої трудомісткої роботи в області захисту прав і законних інтересів громадян, надання оперативної та якісної правової допомоги фізичним та юридичним особам, участі у процедурі банкрутства підприємств, організації безпеки житла і бізнесу.

Злагоджена робота професійної команди фахівців права гарантує ефективне вирішення питань будь-якої складності, індивідуальний підхід до кожного клієнта і надання широкого спектру юридичних послуг. Наш авторитет прямо залежить від успіху вашої справи, тому ми не поділяємо своїх клієнтів на категорії: незначні і значущі, до кожної особистості і кожної справи ми підходимо індивідуально, однаково відповідально. Саме тому всі наші зусилля спрямовані на якісне, швидке і результативне вирішення Ваших проблем.

Ми забезпечуємо повну конфіденційність кожному клієнту, і в жодному разі не будуємо ілюзій, не даємо нездійсненних обіцянок заради отримання гонорару, таким чином, вибудовуючи стратегії на якісному виконанні поставлених перед нами завдань.


Кучак Юрій

Кризис-менеджер, кризисный менеджер, арбитражный управляющий Кучак Юрий

Арбітражний керуючий кризовий менеджер Кучак Юрій Федорович здійснює свою діяльність на підставі Ліцензії на право здійснення діяльності арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) серія АВ № 547922, виданої Держдепартаментом з питань банкрутства.

За роки практики встиг накопичити багаж знань і значний теоретичний і практичний досвід участі в процедурі банкрутства підприємства (виконував функції розпорядника майна, керуючого санацією, а також ліквідатора) як на стороні кредитора, так і на стороні боржника. Закінчив Національну юридичну академію ім. Я. Мудрого за спеціальністю правознавство, має досвід роботи юриста (адвоката на підставі Свідоцтва № 441110 від 23. 12.2010) у державних та комерційних структурах, 5 років приватної юридичної практики.

 

 

 

 

 

Оніщук Микола

Юридические компании Украины, адвокат в Киеве

Адвокат Оніщук Микола Анатолійович здійснює свою діяльність на підставі Свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю № 4536/10, виданого Київською обласною кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури 18.05.2011. У своїй діяльності адвокат керується виключно Конституцією України, Законом України "Про адвокатуру" Правилами адвокатської етики і чинним законодавством України.

Адвокат спеціалізується на захисті прав і інтересів громадян (як обвинувачених так і потерпілих) в справах про притягнення до адміністративної і кримінальної відповідальності, у випадках ДТП, а також здійснює повний юридичний супровід стосунків позичальника і кредитора (чи осіб, діючих від їх імені -колекторських груп) - антиколектор Київ.

Свої професійні навички в області правознавства і досвід оперативної і слідчої роботи адвокат набув, закінчивши в 2000 році Національну юридичну академію ім. Я. Мудрого, відпрацювавши 10 років в органах прокуратури (член української асоціації прокурорів) і близько двох років - в якості юриста великої комерційної структури.

 

Співпраця з нами принесе Вам успіх!

Ми забезпечуємо повну конфіденційність і ні в якому разі не даємо нездійсненних обіцянок заради отримання гонорару.