юридичні послуги

Наші послуги

Докладний перелік послуг
юридичні послуги

У будь-якій ситуації не поспішайте опускати руки і підіймати "білий прапор". Співпрацюючи разом, ми подаруємо цю розкіш іншій стороні. Ми зробимо так, щоб безвихідних ситуацій у Вас просто не виникало

Ми завжди готові надати якісну і своєчасну юридичну допомогу як фізичним, так і юридичним особам з наступних питань:

захист інтересів підозрюваних, обвинувачених підсудних і інших учасників кримінального процесу, а також представництво інтересів потерпілих в кримінальній справі на усіх процесуальних стадіях (попереднього слідства, досудового і судового слідства), в т. ч. за фактами ДТП, захист інтересів позичальника, якщо вже не обійтися без послуг досвідченого "антиколектора" повний комплекс послуг в області антикризового і арбітражного управління.

Багаторічний досвід і знання в області права дозволяють нам стверджувати, що безвихідних ситуацій немає, не існує нерозв`язних питань ...

Далі

адвокати Київа

Хто ми

Наша освіта та досвід
Адвокаты Киева, Адвокат по ДТП Киев, Уголовный адвокат Киев, Автоадвокат Киев

Більшість справ ми намагаємося не доводити до суду і закінчуємо їх з максимальною вигодою для клієнта. Професіоналізм, оперативність, повага до клієнта - принципи діяльності нашої команди

Дуже добре, якщо в житті все складається позитивно. Але, на жаль однієї білої смуги просто не може бути, як не буває в житті суцільного спокою та тиші. Ми стрімко мчимо вперед, іноді наражаючись на всілякі неприємності, біди. І найчастіше буваємо абсолютно не готові до того, що трапилося.


Однак, якщо вже сталося, не треба здаватися, шукати причину, звинувачувати інших. Значить прийшла пора діяти, захищатися!


А захистити Вас по-справжньому під силу лише досвідченим адвокатам ...Далі

Юридична компанія Київ

Лише необхідне

Корисна інформація
Юридичні новини

Реалізація прав і свобод громадянина та дотримання ним обов`язків повною мірою можливі лише в умовах справжньої демократичної державиВ даний час Україну, на превеликий жаль, неможна вважати такою, але дуже хочеться вірити, що в найближчому майбутньому Україна набуде ознак справжньої правової демократичної держави.

А поки кожному з нас просто необхідно знати свої права і обов`язки, діяти відповідно до них, підвищуючи свою правову культуру.

Цікавтеся новинками законодавства, читайте корисні поради наших фахівців, тримайте під рукою телефони державних структур, їх адреси.Ми вам допоможемо бути в курсі всіх подій, які відбуваються в державі ...
Далі

Відгуки

Адвокати відгуки Київ

 

Все-таки є справедливість на світі! І допоміг мені в цьому не зневіритися досвідчений адвокат Микола Онищук. Сталося страшне ДТП, порушили справу, яку через 2 місяці закрили без ознайомлення потерпілих та адвоката. Зате винуватець події розкочував на тій же машині не тільки без докорів сумління, а й без жодних санкцій з боку державтоінспекторів! Було так поки знайомі не порекомендували звернутися за допомогою до їх знайомого адвоката. У результаті постанову про відмову в порушенні кримінальної справи ми оскаржили, винний покараний. Спасибі Миколі Анатолійовичу за його чуйне ставлення, за високий професіоналізм.

Кирило Двиняк, Київ

Адвокати відгуки Київ

 

Я щиро хочу висловити слова подяки арбітражному керуючому Кучак Юрію Федоровичу.

Він професійно допоміг знайти нам найбільш безболісний спосіб ліквідації ТОВ, успішно обійшов всі негативні правові наслідки, пов`язані з попередньою діяльністю нашого суспільства.


Хочу звернути увагу, що вартість послуг Юрія Федоровича реальна, а консультації з питань ліквідації безкоштовні. Як приємно і спокійно працювати в компанії з досвідченим, енергійним і прогресивним фахівцем у цій галузі права.

Євген Підгорний, Київ

Київ адвокат відгуки

 

Перш ніж звернутися до адвоката Оніщуку Миколі, ми пройшли через багатьох фахівців, вивчили чимало нормативних документів, викинули на вітер велику суму грошей, а результату ніякого не було.

Одним словом, було з ким його порівняти... І по грошах, і по відношенню, і за професіоналізмом.

Так ось, за адекватну суму цей прекрасний адвокат, чуйна людина (таких ми не зустрічали до нього!), що відмінно розбирається у всіх тонкощах кримінального права, зміг нарешті розібратися в заплутаній ситуації, і кримінальну справу стосовно нашого сина було закрито.

Оксана Рибалко, Київ

Нас можна знайти

Візьміть на замітку наші координати про всяк випадок, адже випадки бувають різними! Бережіть себе!Дзвони адвокату в будь-який час дня і ночі по телефону екстреного зв`язку + 38 (097) 411-74-78

 

Офіс: м. Київ, вул. Патріарха Мстислава Скрипника (Островського), 40, офіс 1005

Ми чекаємо Вас в офісі: с 9°° до 18°° (Субота, Неділя - вихідні);

Пишіть нам за адресою: 03035, м. Київ, вул. Патріарха Мстислава Скрипника (Островського), 40, офіс 1005

Тел./факс: (044) 528-88-43 Киев

Моб. тел. арбітражного керуючого, кризового менеджера Кучака Юрія:
+ 38 (098) 120-74-44

Моб. тел. адвоката у кримінальних справах і ДТП Онищука Миколи:
+ 38 (097) 411-74-78, (066) 348-48-33, (063) 350-77-44

 

Написати нам і Схема проїзду

 

 

 

Зараз на сайті: