Наші послуги

 

Юридичні послуги Київ, юридична допомога Київ, юридичні консультації

 

Представництво інтересів в державних органах та інших організаціях

 

Представництво інтересів підозрюваного, обвинуваченого, підсудного, засудженого в кримінальній справі

 

Представництво інтересів свідка у кримінальній справі

 

Представництво інтересів потерпілого від злочину (цивільного позивача)

 

Представництво інтересів у справах про адміністративні правопорушення

 

Адвокат по ДТП Київ. Автоадвокат Київ

 

Судові експертизи

 

Послуги з ліквідації підприємства Київ

 

Послуги "антиколектора"

 

 

Детальніше про юридичні послуги

 

 

Юридичні послуги, юридична допомога, юридичні консультації

 

Юридичні послуги

 

За бажанням Клієнта юридична консультація може бути надана в усній чи письмовій формі. Юридична консультація по своїй суті - це проведення правового аналізу ситуації, виявлення причин її виникнення і доступні варіанти вирішення відповідно до норм чинного законодавства України.

Наші адвокати допоможуть Клієнту скласти документ будь-якої складності у відповідності з вимогами чинного законодавства України, будь то послуги з ліквідації підприємства Києва чи юридична допомога Київ у разі ДТП, не кажучи вже про ситуацію, коли потрібен кримінальний адвокат Київ.

Згідно зі ст.6 ЗУ "Про адвокатуру", адвокат має право збирати відомості, необхідні для надання юридичної допомоги, у тому числі запитувати довідки, характеристики та інші документи від органів державної влади, органів місцевого самоврядування, а також громадських об`єднань та інших організацій.

У рамках угоди на обслуговування дана послуга надається безкоштовно.

Не варто так скептично сприймати юридичні послуги Київ, адже бувають ситуації, коли юридична допомога потрібна не менше, ніж допомога швидка медична.

 

 

Представництво інтересів в державних органах та інших організаціях

 

Представництво інтересів

 

Якщо хочете зламати бюрократичну систему в нашій країні, тоді марно витрачаєте сили і час ... А от домогтися ефективного спілкування з органами влади та іншими державними структурами, перевести його в правове русло і отримати довгоочікувану відповідь або послугу однозначно можна, скориставшись послугами кращих адвокатів Києва. Якщо відвідувати ці установи у Клієнта більше немає а ні сил, ні бажання, то на підставі нотаріально завіреної довіреності наш Автоадвокат, кримінальний адвокат Київ може представляти інтереси Клієнта в будь-якому державному органі.

Адже не секрет, що виключно в присутності адвоката Клієнта слухають і "щиро бажають" відповісти на його питання, люб`язно надають необхідні документи.

Зверніть увагу, що до такої послуги не відноситься супровід у судах, правоохоронних та інших контролюючих органах.

 

 

Представництво інтересів підозрюваного, обвинуваченого, підсудного, засудженого в кримінальній справі

 

Представництво інтересів

 

1. Оперативна діяльність співробітників міліції

Виклик до міліції для дачі пояснень - підстава для звернення до адвоката. Адвокат у кримінальних справах на даному етапі кримінального переслідування допоможе встановити мотиви і суть претензій з боку правоохоронних органів, надасть вичерпну інформацію та поради як не нашкодити собі і своїм близьким при дачі свідчень.

2. Порушення кримінальної справи

Порушення кримінальної справи, Клієнта підозрюють або обвинувачують у вчиненні злочину, він був затриманий співробітниками міліції і перебуває в ізоляції, щодо Клієнта була обрана одна з передбачених законодавством запобіжних заходів - це підстава для звернення за допомогою до адвоката, так як по справі Клієнта ведеться дізнання чи попереднє розслідування. Слід пам`ятати, що на даному етапі Клієнт має право вимагати присутності адвоката в ході проведення співробітниками правоохоронних органів будь-якої слідчої дії. Під час слідства адвокат у кримінальних справах допоможе підзахисному вибудувати лінію захисту, професійно сприяє встановленню істини, активно збирає і надає докази, які виправдовують або зменшують провину підзахисного.

3. Розгляд кримінальної справи в суді

У компетенції суду вирішувати чи доведена вина підсудного у вчиненні злочину. Але досягти успіху і виграти справу в суді цілком реально, якщо за справу береться компетентний, відповідальний і досвідчений адвокат. Наш адвокат буде з Клієнтом, починаючи з досудового слідства, вивчить і проаналізує всі матеріали справи, знайде оптимальне вирішення справи, відповідально підійде до підготовки кожного документа, захистить інтереси Клієнта в судовому засіданні, швидко реагуючи на хід ситуації й ефективно ведучи захист. А в разі необхідності, буде вести справу в апеляційному суді.

І пам`ятайте, час по суті своїй дорогоцінний, а в питаннях кримінальних справ він не має ціни! Якщо вже біда кримінального характеру не обійшла Вас стороною, не втрачайте час, не робіть додаткових помилок, не намагайтеся вирішити ситуацію самостійно або через якихось сумнівних знайомих, звертайтеся негайно до професіоналів-адвокатів.

 

 

Представництво інтересів свідка у кримінальній справі

 

Представництво інтересів

 

Особа, яку виклали до органів дізнання, слідчого, прокурора або суду в якості свідка (не є учасником процесу: потерпілим, підозрюваним, обвинуваченим чи підсудним), зобов`язаний з`явитися у вказане місце і час, надати правдиві свідчення про відомі йому обставини справи. Згідно зі ст.63 Конституції України, свідок не несе відповідальності за відмову від дачі показань чи пояснень відносно себе, членів сім`ї чи близьких родичів, коло яких визначається законом (п. 11 ст. 32 КПК України). Однак, не варто сподіватися на себе, на "Правове становище свідка в кримінальному процесі України ", не дайте себе обдурити і не нашкодьте собі самі через незнання, звертайтеся до адвоката завчасно.

 

 

Представництво інтересів потерпілого від злочину (цивільного позивача)

 

кримінальній адвокат

 

Сьогодні відзначено зростання випадків злочинного посягання на права та інтереси фізичних і юридичних осіб, а становище потерпілого від злочину є далеким від задовільного, так як в Україні досі відсутній спеціальний закон про захист прав і законних інтересів потерпілих від злочину, а діючі нормативні акти зводяться до процесуальних. Таким чином, позбавити Клієнта від усіх негативних наслідків під силу тільки досвідченому адвокату, адже потерпілий - найбільш незахищений учасник кримінального процесу.

Пам`ятаєте, чим раніше скористаєтеся послугами адвоката, тим простіше й ефективніше можна вибудувати Ваш захист в кримінальному процесі. Наші адвокати готові прийти Вам на допомогу 7 днів на тиждень 24 години на добу.

 

 

Представництво інтересів в справах про адміністративні правопорушення

 

услуги адвоката

 

Адміністративні правопорушення - це порушення в галузі податкового, будівельного, природоохоронного законодавства, порушення пожежних, дорожніх, транспортних, санітарно-епідеміологічних норм і правил. У побуті, найчастіше відбуваються порушення правил дорожнього руху і громадського порядку. Якщо ж мова йде про діяльність юридичних осіб, то частіше мають місце порушення податкового законодавства, вимог безпеки.

Процедура притягнення до адміністративної відповідальності починається з моменту складання протоколу. Покарання за адміністративне правопорушення менш суворе, ніж за кримінальне, але і воно може серйозно нашкодити. Що стосується юридичних осіб, то мова може йти про великий розмір штрафних санкцій аж до припинення діяльності, посадові особи можуть бути позбавлені права займати керівні посади, здійснювати підприємницьку діяльність, а можливо і застосування покарання, пов`язаного з ізоляцією від суспільства на незначний термін.

Рішення посадових осіб про притягнення до адміністративної відповідальності можуть бути оскаржені у вищестоящі органи або в суд, а рішення суду - у вищу судову інстанцію.

Пам`ятайте, вкрай важливо у справах про адміністративні правопорушення своєчасне звернення до досвідченого фахівця в галузі права.

Тільки адвокат допоможе Клієнту уникнути необгрунтованого притягнення до адміністративної відповідальності.

 

 

Представництво в справах по ДТП

 

автоадвокат, адвокат по дтп

 

З моменту дорожньо-транспортної пригоди до остаточного рішення може пройти багато часу, проведено багато процедур і не факт, що не доведеться зіткнутися з незаконними рішеннями органів ДАІ і страхових компаній. Дуже важливо, щоб висококваліфікований адвокат по ДТП був присутній на місці події з самого першого моменту, відстоював інтереси Клієнта і стежив за законністю дій представників ДАІ, страхових компаній і т.д.

Пам`ятайте, що своєчасна допомога адвоката по ДТП - це запорука того, що ваші інтереси будуть захищені. Адвокат по ДТП буде здійснювати представництво інтересів Клієнта в суді, приймати участь у вирішенні страхових спорів та отриманні відшкодування страхового випадку від страхової компанії Клієнта; представляти інтереси Клієнта під час проведення всіляких експертиз, процесуальних процедур і т. д.

У разі порушення кримінальної справи, пов`язаної з ДТП, уникнути розвитку обставин не на користь Клієнта можна виключно за участю адвоката по ДТП, а ефективніша його присутність у справі з початкових стадій слідства.

Послуги досвідченого адвоката необхідні для супроводу рішень про відшкодування шкоди у виконавчому провадженні, аби ця процедура навмисно не затягувалася і проходила відповідно до вимог чинного законодавства.

 

 

Судові експертизи

 

Судові експертизи

 

У червні 2007 року в Києві було засновано Український незалежний інститут судових експертиз. Наші адвокати можуть забезпечити в найкоротший термін проведення експертизи в НІСЕ та отримання експертного висновку.

Види експертиз, що проводяться в НІСЕ:

1) економічна експертиза (дослідження документів бухгалтерського, податкового обліку та звітності, документів про економічну діяльність підприємств і організацій, документів фінансово-кредитних операцій тощо);

2) будівельно-технічна експертиза (дослідження об`єктів нерухомості, будівельних матеріалів, конструкцій та відповідних документів, розподіл земель та визначення порядку користування земельними ділянками, визначення оціночної вартості будівельних об`єктів та споруд, оцінка земельних ділянок та ін);

3) автотехнічна експертиза (дослідження обставин дорожньо-транспортної пригоди, технічного стану транспортних засобів, деталей транспортних засобів, встановлення провини та ін);

4) товарознавча експертиза (оцінка машин, обладнання, сировини і товарів народного споживання, оцінка судноплавних засобів, літальних апаратів тощо);

5) автотоварознавча (визначення вартості дорожніх транспортних засобів, розміру збитку, завданого власнику транспортного засобу, консультації про призначення та проведення, тощо);

6) пожежно-технічна (дослідження обставин виникнення і поширення пожеж, і дотримання вимог пожежної безпеки тощо);

7) психологічна (визначення розміру моральної шкоди та ін);

8) експертиза об`єктів інтелектуальної власності;

9) аналіз висновків експертиз виконаних іншими експертними установами

Послуги адвоката надаються шляхом укладення договору на виконання разової роботи.

 

 

Послуги з ліквідації підприємств

 

ліквідація підприємств

 

Підприємства створюються, функціонують і ... ліквідуються. Це - нормальний і закономірний процес ринкової економіки з її недостатньо чіткою прогнозованістю і деякою імпульсивністю. Замість ліквідованих підприємств з`являються нові, які здатні більш ефективно займатися бізнесом і отримувати постійний прибуток.

При всій удаваній, на перший погляд, простоті, правовідносини, пов`язані з виникненням та припиненням боргових зобов`язань відносяться до категорії найбільш складних і специфічних справ, що вимагають грамотного ведення арбітражним керуючим.

Наші фахівці, маючи достатній досвід роботи з держструктурами, надають повний спектр консалтингових послуг у процедурі банкрутства на стадії розпорядження майном, санації, ліквідації підприємства в Україні:

• консультації з питань ліквідації підприємств
• проведення фінансового аудиту та оцінка підприємства боржника
• ведення справ про банкрутство
• ініціювання процедури банкрутства та ліквідації підприємства
• вступ в процедуру банкрутства і заява майнових вимог кредиторів
• представлення інтересів клієнтів у комітеті кредиторів
• розробка плану відновлення платоспроможності, реструктуризації бізнесу боржника
• супровід торгів, конкурсів, аукціонів на стадії відчуження майна боржника
• робота з дебіторською та кредиторською заборгованістю
• укладання мирових угод

Тільки професіонал в області арбітражного управління допоможе уникнути Клієнту втрат і забезпечить можливість роботи з борговими зобов`язаннями на високому професійному рівні і високою вірогідністю збереження коштів Клієнта, майна та бізнесу.

Ми готові надати Клієнту повний спектр професійних послуг у сфері процедур неспроможності, що вимагають найбільшої компетенції людини, що займається арбітражним управлінням.

Пам`ятайте, що основною фігурою в процесі припинення прострочених боргових зобов`язань є постать арбітражного керуючого. І результати задоволення вимог кредиторів та / або дотримання інтересів боржника в процесі виконання боргових зобов`язань і антикризового управління багато в чому залежать від кваліфікації і особистих якостей, якими володіє фахівець з арбітражного управління.

Що стосується процедури ліквідації СПД, то звернувшись до юристів нашої команди і довіривши нам процедуру ліквідації, Клієнт зможе заощадити час, нерви, а нерідко і гроші.

 

 

Послуги "антиколектора"

 

У зв'язку з ускладненнями в області повернення кредитів, адвокат Микола Онищук пропонує не зневірятися і не воювати самостійно з агресивною командою дужих колекторів.

"Антиколектор" - це фахівець в області права, який представляє інтереси позичальника, що зазнав труднощів з виплатою кредитів.

Наш адвокат готовий допомогти усім позичальникам, які не зовсім орієнтуються в юридичних тонкощах споживчого кредитування, чим успішно користуються представники колекторних контор. Не секрет, що українські колектори, щоб стягнути заборгованість по кредитах, часто прибігають до не зовсім законних методів, чим порушують права позичальника, втручаються в його особисте життя, чинять моральний тиск, підривають репутацію т.п. У ситуації, що склалася, банк має не один метод та відділ по врегулюванню проблемної заборгованості, у тому числі допомога з боку третіх осіб (колекторів), тоді як боржник вимушений самостійно протистояти подібному натиску, шукати відповідні способи захисту.

Найефективніший спосіб, завчасно звернутися по допомогу до досвідченого адвоката (антиколектора), який не лише допоможе знайти способи протистояння, але і навчить відстоювати власні права, правильно обслуговувати свій кредит, навчить відрізняти банк, що працює з орієнтиром на клієнта, і той банк, який окрім власного прибутку не бачить нічого.

У розвинених країнах послуги антиколектора стали невід'ємною частиною усього процесу кредитування, без якого позичальник ніколи не приймає рішення про отримання кредиту. Ми намагаємося наблизити розв’язання проблем в процесі кредитування по Україні, в т.ч. з повернення боргу, до правового порядку розвинених європейських держав, цивілізованим правовим шляхом, без грубої фізичної сили сучасних колекторних груп. Ми не дозволимо нікому порушувати Конституційні права наших клієнтів!

В ролі "антиколектора" наш адвокат пропонує послуги:
• припинення неправомірних дій з боку кредиторів (колекторів);
• отримання відстрочення по платежах, розстрочка або реструктуризація заборгованості по кредиту;
• спростування кредитного договору;
• мінімізація штрафів по простроченій заборгованості;
• допомога поручителям по неповернених або прострочених кредитах;
• представлення інтересів позичальника в судах;
• захист інтересів позичальників у виконавчому провадженні;
• повний юридичний супровід стосунків позичальника і кредитора (чи осіб, діючих від їх імені- колекторських груп).

 

 

 

І це правда

Можна мати і 100 гривень, і 100 друзів, але якщо немає поруч одного друга адвоката, який готовий протистояти Вашим проблем, то не допоможуть ні 100 друзів, ні 100 гривень.

 

Адвокат - це той самий лікар. Не те розкажеш, не від того вилікує.

 

Спілкуйтеся лише з тими людьми, на яких Ви можете покластися і довіритися їм. А якщо це лікар або адвокат - то Вам не аби як пощастило в житті.

 

Тільки професійна порада адвоката може бути вирішальною у Вашому житті.